Шаблоны Joomla 3 тут

Гідність нації – це її свобода!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. З метою вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору  реалізовано авторський  шкільний  проєкт «Вогонь і вода гартують залізо».

У рамках проєкту   проведено низку заходів патріотичного спрямування:  учні  6-10 класів малювали тематичні плакати, учні 10-11 класів створювали електронні постери. Відзначено авторів кращих робіт: Копелюка Василя (10-А клас), Зінгер Анну, Павлюк Оксану, Романовича Дениса, Сульжика Станіслава (10-Б клас), Сорочинську Анастасію (11 клас).

Рада організаторів шкільного життя (керівник  педагог- організатор Денисюк Т.М. та модератор Стасюк Л.В.) презентувала відеоролик «Пильнуй Україно, пильнуй своєї гіркої свободи», а також  ознайомила учнів 1-В класу  (кл. керівник Добринська В.В.) з поняттями «гідність» та  «свобода» шляхом відвідування   патріотичних  локацій,  створених  командою «Лінія відриву» та лідерами  учнівського самоврядування.

Напередодні дня Гідності та Свободи  до нашого закладу завітали  офіцери СIMIC оперативного командування «Захід» та передали комплекти плакатів «Герої України», що стануть промовистим супроводом  об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. Старший офіцер відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління оперативного командування «Захід» підполковник Павло Плужник   подякував батькам, вчителям та дітям  за душевні подарунки та неоціненну підтримку захисників на Сході України.

Ткачук О.В., заступник директора з виховної роботи