Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Психолого-педагогічних консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до умов навчання у початковій школі»

Початок навчання дитини в 1-му класі - складний і відповідальний етап у її житті. Адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності - це й нові контакти, нові стосунки, нові обов'язки.

17 листопада 2020 року у ЗОШ №1 імені Володимира Короленка  відбувся психолого-педагогічних консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до умов навчання у початковій школі» за участю заступника директора з навчально-виховної роботи Приходько Л.М., практичного психолога Драганчук Т.В. та вчителів, які викладають у перших класах.

Мeтою консиліуму було визначити та проаналізувати основні проблeми адаптаційного пeріоду школярів, попередити та знизити рівень тривожності дітей.

Під час проведення консиліуму Приходько Л.М. ознайомила вчителів із вимогами щодо нового освітнього середовища для  здобувачів освіти згідно Концепції нової української школи.

Психолог закладу повідомила колегам  про результати досліджень, які були проведені упродовж вересня-жовтня 2020року.

Класні керівники 1-х класів озвучили результати власних спостережень за адаптацією першокласників та проблеми, які виникали. За результатами роботи консиліуму було вироблено ряд рекомендацій щодо успішної адаптації школярів.

Тетяна Драганчук, практичний психолог школи