nachodki.ru интернет-магазин

Image

«Порядок проведення евакуації в Рівненському ліцеї №1 Рівненської міської ради за сигналами оповіщення «Увага всім!», «Повітряна тривога!» до укриття»

«Як діяти, якщо сигнал оповіщення «Увага всім!», «Повітряна тривога!»  дано під час дороги до чи із закладу освіти»

Для вчителя - моніторинг якості освіти!

Image
Увага! При подані більше 10 запитів адміністрацією закладу буде організований семінар-практикум, де будуть надані відповіді на поставлені запитання.
Image
Шановний вчителю! Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності.

Віртуальний клас

Додати на сайт школи посилання віртуального класу - Classroom (один раз на рік)

РОЗКЛАД УРОКІВ

Форма для публікування учням посилання на CLASSROOM & MEET

МОНІТОРИНГ відвідування уроків учнями

Статистика проведення відеоуроків вчителями та інформація про учасників (учнів)
Image

Форма подання графіка проведення консультацій та контрольних робіт для учнів сімейної форми навчання!

Форма подання графіка проведення консультацій та контрольних робіт для учнів екстернатної ф. н.!

Ресурсна скриня для вчителя

Підбір матеріалів від UNICEF та Світлани Ройз

Запобігання протиправним діям підлітків в умовах воєнного стану

На виконання листа МОН № 1/3022-23 від 01.03.2023 року «Щодо поширення агресивної субкультури серед підлітків» та з метою запобігання протиправним діям підлітків в умовах воєнного стану, просимо Вас ознайомитися з нижче викладеними матеріалами та скористатися ними під час проведення годин спілкування з учнями ліцею.

Image

Анкетування та діагностика з питань професійної компетентності педагогічних працівників

Розділ для подання завдань здобувачам освіти Рівненського ліцею №1 які навчаються за дистанційною формою навчання

Увага: Конспект уроку має включати в себе розділи у такій послідовності:
1. Тему уроку та дату проведення;
2. Мотиваційну частину (короткий опис) або посилання на мотиваційне відео;
3. Розділ "Дай відповіді на запитання (письмово у зошиті)";
4. Виконай завдання (у зошиті / ПК або іншими засобами);
5. Домашнє завдання (виконується у зошиті / на ПК або за допомогою інших засобів).

Збережіть документ у одному з форматів *.doc, *.docx *.rtf, *.pdf, *.txt

Нагадуємо!
Якщо у вас немає програмного забезпечення для роботи з текстом для педагогічних працівників Рівненської ЗОШ №1 імені Володимира Короленка є можливість безкоштовно використовувати Office 365 A1 (Online).

Виконані завдання учнів!
Доступ до результатів робіт учнів мають тільки педагогічні працівники за вказаними обліковими записами компанії GOOGLE.

Інформаційна сторінка вчителя.
Тільки для корпоративних облікових записів!

БЛАНК ОЦІНЮВАННЯ

Завантажити бланк оцінювання -  DOCX   PDF

Інвентаризація

Інвентаризаційний опис навчальних кабінетів - 2023
Image

Участь педагогічних працівників у заходах з методичної роботи

Підвищення кваліфікації

Повідомлення про проходження курсів підвищення кваліфікації
Image
Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2024 рік - Відкрити...

Публікації у фаховій пресі або освітніх веб-ресурсах
Image

Підвищення співпраці та продуктивності праці

Шановні вчителі, відтепер ви маєте можливість використовувати Office 365 A1 БЕЗКОШТОВНО за програмою компанії Microsoft, Office 365 for Education для Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка.
Безкоштовні засоби підвищення продуктивності допоможуть налагодити активну співпрацю в класі та в навчальному закладі. Повністю безкоштовна онлайнова версія Office з електронною поштою, відеоконференціями, спеціальним центром Microsoft Teams для співпраці в класі, інструментами для забезпечення відповідності та засобами захисту інформації.

Олімпіади / МАН / Конкурси

Форма повідомлення про переможців олімпіад серед учнів

Безпека життєдіяльності

Тест з безпеки життєдіяльності у випадку надзвичайної ситуації

Рівень навченості

Форма подання звіту рівня навченості за 2022-2023 н.р.

Рівень навченості - Класи

Класному керівнику для аналізу рівня навченості

Класному керівнику

Звіт про підсумки НВР

Звіт про рух учнів та підсумки навчально-виховної роботи

Екскурсії

Заповнити форму про проведення екскурсії

Батьківські збори

Форма про проведення батьківських зборів

Години спілкування

Заповнити форму проведення години спілкування

Звіт про рух учнів та підсумки навчально-виховної роботи у 2022-2023 навчальному році

Облік дітей шкільного віку та учнів ЗОШ №1

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», рішення Виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.12.2019 № 123 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Рівному» та з метою забезпечення реалізації прав дітей шкільного віку на здобуття загальної середньої освіти

Звіт про виконання навчальної програми у 2022-2023н.р.

Географія, хімія, фізика, природознавство, основи здоров’я, біологія, інформатика
Українська література,
зарубіжна література
Математика, мистецтво, історія, правознавство, людина і світ, астрономія, захист Вітчизни
Трудове навчання, технології, музика, образотворче мистецтво
Фізична культура
УВАГА! Кінцевий термін подання звіту - 22 травня 2023 року.
Image

Навчання вдома: практичні поради для вчителів

Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання – це, насамперед, не технічні засоби, а чи здатен учитель налагодити зв’язок з учнями, підтримати їх і вдало спланувати роботу.