nachodki.ru интернет-магазин

Для вчителя - моніторинг якості освіти!

Увага! При подані більше 10 запитів адміністрацією закладу буде організований семінар-практикум, де будуть надані відповіді на поставлені запитання.
Шановний вчителю! Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності.

Анкетування та діагностика з питань професійної компетентності педагогічних працівників

Розділ для подання завдань здобувачам освіти Рівненської ЗОШ №1 імені Володимира Короленка які навчаються за дистанційною формою навчання

Увага: Конспект уроку має включати в себе розділи у такій послідовності:
1. Тему уроку та дату проведення;
2. Мотиваційну частину (короткий опис) або посилання на мотиваційне відео;
3. Розділ "Дай відповіді на запитання (письмово у зошиті)";
4. Виконай завдання (у зошиті / ПК або іншими засобами);
5. Домашнє завдання (виконується у зошиті / на ПК або за допомогою інших засобів).

Збережіть документ у одному з форматів *.doc, *.docx *.rtf, *.pdf, *.txt

Нагадуємо!
Якщо у вас немає програмного забезпечення для роботи з текстом для педагогічних працівників Рівненської ЗОШ №1 імені Володимира Короленка є можливість безкоштовно використовувати Office 365 A1 (Online).

Виконані завдання учнів!
Доступ до результатів робіт учнів мають тільки педагогічні працівники за вказаними обліковими записами компанії GOOGLE.

Інформаційна сторінка вчителя.
Тільки для корпоративних облікових записів!

БЛАНК ОЦІНЮВАННЯ

Завантажити бланк оцінювання -  DOCX   PDF

Інвентаризація

Інвентаризаційний опис навчальних кабінетів - 2021

Методична робота

Участь педагогічних працівників у заходах з методичної роботи

Підвищення кваліфікації

Повідомлення про проходження курсів підвищення кваліфікації
Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2021 рік - Відкрити...

Публікації

Публікації у фаховій пресі або освітніх веб-ресурсах

Підвищення співпраці та продуктивності праці

Шановні вчителі, відтепер ви маєте можливість використовувати Office 365 A1 БЕЗКОШТОВНО за програмою компанії Microsoft, Office 365 for Education для Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка.
Безкоштовні засоби підвищення продуктивності допоможуть налагодити активну співпрацю в класі та в навчальному закладі. Повністю безкоштовна онлайнова версія Office з електронною поштою, відеоконференціями, спеціальним центром Microsoft Teams для співпраці в класі, інструментами для забезпечення відповідності та засобами захисту інформації.

Олімпіади / МАН / Конкурси

Форма повідомлення про переможців олімпіад серед учнів

Безпека життєдіяльності

Тест з безпеки життєдіяльності у випадку надзвичайної ситуації

Рівень навченості

Форма подання звіту рівня навченості за 2020-2021 н.р.

Рівень навченості - Класи

Класному керівнику для аналізу рівня навченості

Класному керівнику

Звіт про підсумки НВР

Звіт про рух учнів та підсумки навчально-виховної роботи

Екскурсії

Заповнити форму про проведення екскурсії

Батьківські збори

Форма про проведення батьківських зборів

Години спілкування

Заповнити форму проведення години спілкування

Звіт про рух учнів та підсумки навчально-виховної роботи у 2020-2021 навчальному році

Облік дітей шкільного віку та учнів ЗОШ №1

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», рішення Виконавчого комітету Рівненської міської ради від 10.12.2019 № 123 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у місті Рівному» та з метою забезпечення реалізації прав дітей шкільного віку на здобуття загальної середньої освіти

Звіт про виконання навчальної програми у 2020-2021 н.р.

Географія, хімія, фізика, природознавство, основи здоров’я, біологія, інформатика
Українська література,
зарубіжна література
Математика, мистецтво, історія, правознавство, людина і світ, астрономія, захист Вітчизни
Трудове навчання, технології, музика, образотворче мистецтво
Фізична культура
УВАГА! Кінцевий термін подання звіту - 04 червня 2021 року.

Навчання вдома: практичні поради для вчителів

Дистанційне навчання – це, насамперед, не технічні засоби, а чи здатен учитель налагодити зв’язок з учнями, підтримати їх і вдало спланувати роботу.

© 2021 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.