Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Міністерством цифрової трансформації у партнерстві з ЮНІСЕФ створено серіал про кібербулінг для підлітків.

Завдяки цьому партнерському курсу підлітки дізнаються про причин та потенційні наслідки кібербулінгу навчаться протистояти хейту та тролінгу, образливим коментарям, зможуть допомагати своїм друзям, які стали жертвами кібербулінгу.

Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK /Настя Каменських та співачка, акторка і блогерка Анна Трінчер.

Цифрові технології створюють можливості для спілкування, самоосвіти, свободи вираження поглядів тощо. Та окрім можливостей, це супроводжується ризиками дотримання прав людини. Вразливі до таких ризиків – насамперед діти.

Перебуваючи у віртуальному світі, вони можуть не знати про правила безпеки в інтернеті, а також про загрози та реальність їх наслідків. А тому – можуть опинитися в ситуації кібербулінгу (знущання, приниження, агресивні напади, які здійснюють за допомогою гаджетів, зокрема телефонів, із використанням інтернету).

План заходів запобіганню булінгу - 2020-2021 н.р. - Відкрити...

Додаток 1 до наказу №37-осн. від 27.08.2020 р.

Назва заходу

Дата проведення

Клас

Відповідальні

1.

Реалізація проєкту «Безпечна і дружня до дитини школа».

Вересень - травень

2020-2021 року

1-11 кл.

Ткачук О.В.

Драганчук Т.В.

Драпак І.Р.

2.

Реалізація програми «Шкільний офіцер поліції»

Постійно

2-11 класи

Ткачук О.В.,

(інспектор із зв’язку з громадськістю)

3.

Участь у Всеукраїнському тижні з протидії булінгу

вересень,

ІІІ тиждень

1-11 класи

Драганчук Т.В.

Драпак І.Р.

1. Загальні правила поведінки здобувачів освіти в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів No 1 імені Володимира Короленка:

1.1  Правила  поведінки  учнів  у  школі  базуються  на  законах  України, постановах Міністерства  освіти  і  науки  України  та  органів  місцевого самоврядування, Статут і школи.

1.2 У випадку порушень Правил до учнів можуть бути вжиті такі стягнення:-усне зауваження;

-запис зауваження в щоденник;

-винесення догани, включно із занесенням догани в особисту справу учня;

-виклик учня самого або з батьками на педагогічну нараду;

-відшкодування завданої учнем шкоди його батьками.

1.3 Учень приходить до школи за 10 –15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При  вході  у  школу  дотримується  правил  ввічливості,  знімає  в гардероб верхній одяг і прямує до місця проведення уроку.

Стаття  173-4. Булінг  (цькування)  учасника  освітнього  процесу (Кодекс України про адміністративні правопорушення).

Булінг  (цькування),  тобто  діяння  учасників  освітнього  процесу,  які полягають  у  психологічному,  фізичному,  економічному,  сексуальному насильстві, у тому числііз застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого,тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.