Здесь нашел интересный обзор

Рівненський ліцей №1 Рівненської міської ради

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Однією з форм домашнього насильства є фізичне. Це порушення закону, яке проявляється у різних видах: від побоїв до обмеження свободи та примусового вживання шкідливих речовин. 

Фізичне насильство не знає ані статевих, ані вікових чи соціальних меж. Від нього страждають як жінки, так і чоловіки, дорослі та діти. Навіть «незначний» його прояв є неприйнятним!

 

 

 

Сексуальне насильство є важливою проблемою сучасного світу. Воно має різні форми: від небажаних дотиків чи домагань до навіть зґвалтування. На жаль, сексуальне насильство може трапитись з будь-ким, незалежно від віку, соціального статусу чи обережності. Тому варто знати як звернутися по допомогу до органів правопорядку. 

Сексуальне насильство має серйозні наслідки для фізичного і психічного здоров'я. Воно не тільки викликає фізичні травми, а й збільшує ризик проблем з сексуальним і репродуктивним здоров'ям, що мають як негайні, так і віддалені наслідки!

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідками, не мовчіть! Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч!

 

 

 

Пам'ятка щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті серед населення, пасажирів, учнів ліцеїв, працівників підприємств та дотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Відкрити пам'ятку - ПРОЧИТАТИ...

Правила безпеки на залізниці - ПРОЧИТАТИ...

Для припинення розгалуженої злочинної мережі та проведення слідчих дій у 20-ти регіонах держави проведено спецоперацію, у якій брали участь понад 500 співробітників Національної поліції. У результаті викрили 56 зловмисників: вони розсилали фішингові посилання для отримання даних про банківські картки громадян. У такий спосіб фігуранти отримали доступ до рахунків, із яких привласнили близько 15 мільйонів гривень.

Протиправну діяльність шахраїв викрили співробітники Департаменту кіберполіції спільно з Головним слідчим управлінням Нацполіції та оперативниками Департаменту карного розшуку та за сприяння відділу протидії шахрайству АТ «УніверсалБанк» проекту «МоноБанк».

Під час розслідування поліцейські встановили 11 спільнот: зловмисники об’єднувалися на закритих тематичних каналах і форумах. Адміністратори таких спільнот розміщували оголошення з приводу «підробітку»: охочі мали створювати і розсилати фішингові посилання, які дуже схожі на посилання офіційних ресурсів, для отримання даних банківських карток громадян. Фішинг маскували різними способами: від пропозицій оформлення грошових виплат до продажу різних товарів, здебільшого - побутової техніки.

Інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проєкт «PlayMath» з вивчення математики для українських школярів 5-9 класів.
Учасники зможуть отримати сертифікат підтвердження знань та позмагатися за подарунки. Топ-10 найстаранніших учнів отримають головний приз від проєкту – планшет, а Топ-50 – подарунки від GIOS. Участь в проєкті безкоштовна. Підведення підсумків та визначення переможців відбудеться наприкінці березня 2023 року.

Детальніше на сайті: https://playmath.gioschool.com/

      Фейкові повідомлення щодо мінування об’єктів часто є наслідком участі  неповнолітніх в інтернет-спільнотах із тематикою «деанонімізації» (які спонукають до вчинення завідомо неправдивих повідомлень про загрози вибухів, поширюють фото та відеоматеріали процесу евакуації та перевірки об’єктив «мінування» тощо) або вчинені з власної ініціативи.

Ми проводимо дослідження, щоб вивчити стан справ у школі, де Ви навчаєтеся. Це потрібно для того, щоб зробити нашу школу більш якісною.  Саме тому, Ваша участь у ньому є дуже значимою та важливою. Просимо заповнити анкету та відповісти на запитання про Ваш особистий досвід у школі та класі.  Ця анкета є анонімною. Тобто - відповіді, які Ви надасте, не побачать однокласники, батьки, учителі школи: результати анкетування ми використаємо лише в узагальненому вигляді для того, щоб покращити роботу школи. Зверніть увагу: тут немає і не може бути “правильних” чи “неправильних” відповідей - нас цікавить Ваша особиста думка. Питання анкети не повинні лишатися без Вашої відповіді. Дякуємо за участь!  
 

1. Учасники освітнього процесу можуть повідомити про випадок булінгу (цькування), стороною якого вони стали або підозрюють про його вчинення стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу або про який отримали достовірну інформацію, керівника закладу освіти або інших суб’єктів реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти.

Отримати допомогу, корисну, а головне - достовірну інформацію, пройти тести, переглянути відеоісторії зможуть і діти, і батьки, перейшовши за покликанням stopbullying.com.ua

Про булінг для дітей - ВІДКРИТИ...

Індикатори фізичного, сексуального, психологічного насильства щодо дитини, а також нехтування потребами дитини - ВІДКРИТИ...

 

© 2024 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.
Рівненський ліцей №1