Здесь нашел интересный обзор

Скринька добрих справ

З нагоди  Всесвітнього дня тварин та  метою    реалізації  авторського   благодійного  проєкту «Скринька добрих справ» класним керівником 2-Б класу Калько Л.С. 05.10.2020 року  проведено годину спілкування з біоетики  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» під гаслом: «Щаслива лапа».

Під час  заходу  діти ознайомилися з історією одомашнення тварин, з основами дресирування собак, дізналися про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, обговорили  актуальну на сьогодні проблему безпритульних тварин в Україні. Учні захоплено та зі щирим зацікавленням  брали активну участь у дружній бесіді щодо відповідального  поводження та турботу, чуйність, небайдужість, гуманне  ставлення до братів наших менших.  Другокласники зібрали корм та іграшки для тварин, щоб передати  одному із  спеціалізованих притулків Рівного.

Денисюк Т.М., педагог- організатор