Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

У кожного ангела своя легенда

За ініціативи Ради організаторів шкільного життя у навчальному закладі стартував  авторський соціально - патріотичний проєкт  «З янголом на плечі», який передбачає  об’єднання учнівських колективів однією метою – впровадження доброї справи.

До Міжнародного дня Миру учні 9-11 класів долучилися до виготовлення янголів – охоронців та написали листи - подяки нашим військовим, які захищають  цілісність та незалежність України. Також за підтримки медіаторів учнівського самоврядування Стасюк Лариси Володимирівни та Денисюк Тетяни Миколаївни створено відеолист «У кожного янгола своя легенда». Наші першокласники – ровесники  російсько - української війни трепетно тримають у руках янголів – охоронців, адже  знають, що завдяки нашим захисникам,  вони  мають  можливість  жити під мирним небом та насолоджуватися   щасливим дитинством.

Ткачук О.В., заступник директора з виховної роботи