Шаблоны для Joomla 3 здесь

Онлайн-вебінар для педагогічних працівників «Алгоритм роботи вчителя та учнів за умов дистанційного навчання»

27 жовтня був проведений онлайн-вебінар для педагогічних працівників «Алгоритм роботи вчителя та учнів за умов дистанційного навчання». Учасники вебінару обговорили особливості організації  освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання,  питання планування та проведення уроків за умов дистанційного навчання у синхронному та асинхронному режимі.

Учитель інформатики Прончук А.В. презентував учасникам зустрічі  переваги використання для проведення  групових чатів, дзвінків та конференцій  найбільш пристосованого та зручного сервісу  Google Meet, який надає  можливість демонстрації матеріалів на робочому столі ПК під час занять і семінарів, дозволяє планувати заняття заздалегідь за допомогою  прив’язки до "Google - календаря".

Алла Остаповець, заступник директора з навчально-виховної роботи