Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Психолого-педагогічних консиліум з елементами тренінгу «Адаптація учнів 1-го класу та залипання клавіші «Esc»

Одним з напрямків психологічної служби є супровід процесу адаптації учнів-першокласників до навчання як нового виду діяльності та нової соціальної ролі в умовах НУШ.

29 жовтня 2019 року у ЗОШ №1 імені Володимира Короленка відбувся психолого-педагогічних консиліум з елементами тренінгу «Адаптація учнів 1-го класу та залипання клавіші «Esc» за участі заступників директора з навчально-виховної роботи Приходько Л.М. та Остаповець А.І., практичного психолога Драганчук Т.В., логопеда Чирви О.Р., учителів 1-их класів та вчителів-предметників.

Метою консиліуму було проаналізувати стан освітнього процесу у 1-их класах, один з яких є інклюзивним. А також попередити та знизити рівень тривожності дітей, отримати консультації практичного психолога, логопеда у створенні умов, що сприяють інтенсивному розвитку пізнавальних можливостей і комунікативних здібностей першокласників.

Під час консиліуму класні керівники 1-их класів озвучили проблеми, з якими стикаються під час роботи з першокласниками, психолог ознайомила колег із результатами досліджень, які були проведені упродовж вересня-жовтня місяця. Логопед закладу озвучила результати обстеження мовлення першокласників.

За підсумками досліджень надано рекомендації вчителям-класоводам, вчителям-предметникам, сплановано корекційно-розвиткові та логопедичні заняття.

Тетяна Драганчук, практичний психолог