Интернет-магазин nachodki.ru

Патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

До Дня захисника України,  святої Покрови Пресвятої Богородиці  та  Дня Українського козацтва  у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка  модераторами учнівського самоврядування Ткачук О.В. та Денисюк Т.М. організовано  патріотичну гру «Сокіл» («Джура»),  засновану на традиціях козацького кола.

Четвертий рік поспіль учні 6-7 класів є активними учасниками  дитячої-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Місцем проведення обрали Рівненську обласну філармонію.  Три  рої  «Козацька родина», «Веселі козачата» та  «Kozak Style» активно долучилися до  таких конкурсів:  творчо-мистецького звіту «Ватра», інтелектуальної  гри - вікторини «Відун», флешмобу « Козацькі батли» та концертної програми  за участю митців. Піснею  «Моя Україна» юних козачат привітала солістка – вокаліста філармонії Анастасія Янцур,  випускниця нашої школи.  Учні  отримали шквал емоцій  та позитивний настрій:  були не лише глядачами, а й активними учасниками  вищезгаданих конкурсів. За активну участь у грі «Сокіл» («Джура») кожен рій був нагороджений подякою директора школи  Серветник О.П.

Стасюк Л.В., керівник методичного об’єднання класних керівників