Бесплатные шаблоны Joomla

«Мандрівка в країну Права»

Кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися й навчатися задля кращого майбутнього. У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» та Міжнародного дня захисту прав людини 10 грудня 2020 року практичним психологом закладу Драганчук Т.В. проведено годину спілкування з елементами гри та арт-терапії «Мандрівка в країну Права» за участі здобувачів освіти 3-В та 4-В класів.

Віртуально подорожуючи країною «Права» в ігровій формі діти познайомилися з основними документами, які регламентують права людини та дитини зокрема. Казкові персонажі допомогли здобувачам освіти побачити та усвідомити, які права і свободи були порушені у тих чи інших казках До Міжнародного дня захисту прав людини, розроблено тематичні розмальовки для дітей молодшого шкільного віку.

Хочеш Людиною справжньою стати, наші закони навчись поважати.

Навчись їх виконувать завжди й усюди, тоді і тебе поважатимуть люди!

Тетяна Драганчук, практичний психолог школи