Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Діалог поколінь

До Дня збройних сил України у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка,  за підтримки відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління оперативного командування «Захід», створено тематичну  експозицію «Герої України».

З метою реалізації соціально - патріотичного проєкту  «Вода і вогонь гартують залізо» екскурсоводи музею історії школи - Маркіна Дарина, Дойничко Анна, Скороход Ірина - презентували для учнів школи інсталяцію «Лиш боротися – значить жить». До Дня Сухопутних військ України  відбувся  діалог поколінь між учнями, батьки яких учасниками  ООС, та сержантом ІІ категорії відділення цивільно-військового співробітництва штабу управління оперативного командування «Захід» Ляшенко Оленою, яка адресувала слова щирої подяки батькам учнів, які   бережуть цілісність України,  нагадують усьому світові про те, що наша держава  в надійних руках.

Учні школи  передали  на адресу українських воїнів відеопривітання та смаколики з присмаком джему.

Ткачук Олеся, заступник директора з виховної роботи.