Статьи и обзоры nachodki.ru

МОЖЛИВОСТІ – ОБМЕЖЕНІ, ЗДІБНОСТІ – БЕЗМЕЖНІ

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 3 грудня 2020 року класний керівник 1-В класу Добринська В.В. провела годину спілкування «Толерантність врятує світ». У ігровій формі вчитель розповіла дітям, що таке «толерантність», якими рисами повинна володіти толерантна людина та яким повинно бути ставлення до людей з особливими освітніми потребами.

Під час перегляду мультфільму «Про Діму», вчитель разом із дітьми усвідомили, що людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті, завжди треба пам’ятати, що ми живемо на планеті Земля і носимо ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим. На завершення першокласники створили символічну Квітку толерантності з побажаннями добра, поваги та любові собі і всім оточуючим.

Тетяна Драганчук, практичний психолог школи