Шаблоны Joomla 3 тут

Скорботна свічка пам'яті святої

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни.  Ключовою функцією історичної пам'яті є передача досвіду та знань про минуле як основи самоідентифікації. З метою реалізації соціально- патріотичного проєкту  «Вода і вогонь гартують залізо» у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка проведено низку заходів «Скорботна свічка пам'яті святої».

Без історичної пам'яті неможливе відтворення історії суспільства.  У музеї історії школи  одинадцятикласники  долучилися до створення  інсталяції «Гірка пам'ять дитинства» (кл. керівник  Малиновський А.В.).

У шкільній бібліотеці  учні  9-10 класів переглянули презентацію виставки-реквієму «Над білим янголом скорботи - незламний духу смолоскип».

Бібліотекар школи Козел Л.Р. ознайомила старшокласників із книгами та матеріалами періодичних видань про геноцид української нації, спогадами  і свідченнями очевидців про гіркі жнива Голодомору.  Учні 3-Б класу переглянули експозицію «Колосок вартістю в життя» (кл. керівник Пучкова О.В.).

З метою вшанування жертв голодоморів  в Україні  у 8-В класі проведено захід  «Голодомор 1932-1933 років – рана, що ятрить душу України» (кл. керівник Возняк С.П.). Учні 2-8 класів запалили свічечку пам'яті святої на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Акція «Свіча Пам'яті» завжди нагадуватиме всім українцям як важко було пережити жертвам Голодоморів холодні роки страждань.

Ткачук О.В., заступник директора з виховної роботи