Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Психолого-педагогічний консиліум «Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності»

11 листопада 2020 року у ЗОШ №1 імені Володимира Короленка відбувся психолого-педагогічний консиліум з питань адаптації здобувачів освіти  5-х класів. Захід проходив  одночасно в офлайн  та онлайн форматі з використанням  сервісу Google Meet.

Метою консиліуму було залучення учасників педагогічного консиліуму до активного обговорення проблеми адаптації п'ятикласників до умов навчання в основній школі, а також напрацювання спільних дій щодо успішного навчання, повноцінного розвитку учнів та подолання їх дезадаптації.

На основі  результатів моніторингових досліджень практичним психологом школи Драганчук Т.В. було проаналізовано рівень шкільної тривожності дітей, визначено рівень адаптації, розвиток пізнавальної сфери та емоційно-ціннісне ставлення школярів до предметів. Вчителям було надано загальні рекомендації щодо взаємодії з класними колективами та індивідуальні рекомендації щодо співпраці з окремими здобувачами освіти.

Класні керівники 5-х класів проаналізували стан успішності своїх учнів, розповіли про особливості в роботі з класними колективами. До діалогу долучилися ЗДНР Остаповець А.І., вчителі-предметники, які викладають у паралелі  5-их класів, вчителі початкових класів, а також соціальний педагог закладу Драпак І.Р. Відгуки вчителів дозволяють стверджувати, що 5-ті класи – це дружні учнівські  колективи зі своїми традиціями і особливостями. У здобувачів освіти на достатньому рівні  сформовані компетентності,  необхідні для успішної адаптації в школі ІІ ступеня.

Директор школи О.П. Серветник підсумувала всі виступи учасників консиліуму  та зазначила, що успішній адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі сприятиме цілеспрямована координація дій учителів, їхній професіоналізм та досвідченість.

Драганчук Т.В., практичний психолог школи