Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Міжнародний День безпечного інтернету у ЗОШ №1

З метою розвитку власних компетенцій безпечної поведінки в мережі Інтернет та вдосконалення роботи з учнями, 11 лютого 2020 року у Міжнародний День безпечного інтернету у ЗОШ I-III ступенів №1 для педагогічних працівників проведено семінар-практикум «Не/безпечний інтернет. Бінарні погляди на одне питання». Практичний психолог школи Тетяна Драганчук та вчитель інформатики Артем Прончук, ознайомили присутніх з принципами та технологіями соціально-педагогічного супроводу формування безпечної поведінки учнів в інтернеті. Педагоги обговорили актуальні ризики в мережі, їхній вплив на психіку дитини, а також зосередили свою увагу на питанні щодо захисту персональних даних від кібер-шахраїв. Цікавою та корисною була інформація про спеціальний софт «Батьківський контроль», за допомогою якого можна попередити комп’ютерну залежність у дітей.

Тетяна Драганчук, практичний психолог ЗОШ №1