«Умій запобігти, зберегти, врятувати….»

«Умій запобігти, зберегти, врятувати….» Під таким гаслом 28 січня 2020 року у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка було проведено навчання  з працівниками школи з питань пожежної безпеки та проведення евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації. Остаповець А.І., заступник директора з НВР, відповідальна за організацію заходів цивільного захисту, ознайомила присутніх з різними видами надзвичайних ситуацій, які можуть загрожувати  життю і здоров’ю учасників освітнього процесу та детально відпрацювала  з працівниками школи  порядок дій під час проведення евакуації на випадок пожежі.

Парфьонова І.Г., відповідальна за організацію роботи з пожежної безпеки, розповіла про наявні у закладі моделі вогнегасників, їх характеристики та алгоритм використання при виникненні пожежі.

Алла Остаповець, заступник директора з навчально-виховної роботи