Шаблоны для Joomla 3 здесь

ШАНОВНІ БАТЬКИ здобувачів освіти Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка Рівненської міської ради!

Нагадуємо Вам про те, що дитина з ознаками ГРВІ або та, яка контактувала із хворим на COVID, має залишатися вдома задля лікування чи перебування на самоізоляції.

Дякуємо всім, хто дотримується цього правила та вчасно сповіщає класних керівників та адміністрацію школи  про причини відсутності учня, дбаючи про збереження здоров’я дітей та працівників школи.

Звертаємо Вашу увагу на те, що за будь-якої підозри на захворювання дитини на коронавірусну хворобу Ви маєте звернутися до медичної установи. У випадку отримання від Вас або медичної установи документа, що підтверджує випадок інфікування  COVID 19, на виконання рішення педагогічної ради школи (протокол від   30.08 2021 року № 9) та задля попередження поширення хвороби серед здобувачів освіти, їхніх родин, працівників школи,  адміністрація відразу вводить процедуру переведення класу на САМОІЗОЛЯЦІЮ на 14 днів з моменту останнього контакту  з носієм інфекції, організовуючи освітній процес із застосуванням дистанційних технологій навчання.

Зауважуємо, що працівники школи попереджені про нерозголошення імені хворого учня або того, у кого підозрюють COVID-19. Тому це тільки Ваше особисте право та рішення щодо необхідності повідомлення батьків класу щодо захворювання саме Вашої дитини.

Будемо вдячні за розуміння та допомогу в організації освітнього процесу (в умовах пандемії) з використанням дистанційних технологій навчання.

З повагою адміністрація ЗОШ І-ІІІ ст №1 імені Володимира Короленка