Статьи и обзоры nachodki.ru

Рівненський ліцей №1 Рівненської міської ради

«Погана» поведінка дитини? А, можливо, причина в батьках? Як виправити «погану» поведінку дитини?

Часто в процесі виховання, батьки не розуміють, як виправити «погану» поведінку дитини, і у зв’язку з цим застосовують свої неправильні заходи для розв’язання питання.

Адже дитина ніколи не поміняє свою поведінку, тим більше, коли ви будете кричати, лаяти її, або навіть застосовувати фізичну силу. Кожна дитина може змінити свою поведінку, якщо сама цього захоче, а проявити бажання можуть батьки, якщо вони мають знання і досвід в даному питанні.

Адже до виховання дітей потрібно підходити творчо і спокійно. Помилка батьків в тому, що вони беруть знання від тих людей, які часто самі не розбираються в даному питанні та не мають досвіду, але все ж щось радять вам, батькам, ви застосовуєте їхні поради, і в результаті, проблема залишається невирішеною. Ці люди – ваші рідні, близькі, друзі, знайомі.

Причин поганої поведінки багато, але вони для вас особливої ​​ролі не грають. Для того, щоб зрозуміти, як виправити погану поведінку дитини, вам потрібно вивчити свою дитину. Діти різні та причини їх неправильної поведінки різні.

Звичайно, є найголовніші й поширені причини поганої поведінки дітей: відсутність достатньої уваги батьків, відсутність любові, відсутність того, що хотіла отримати дитина, відсутність дисципліни, впевненості в собі, сили волі, радості та щастя. В основному, діти, які демонструють погану поведінку, незадоволені тим, що у них є і тим, що їм дають батьки.

10 причин, які приховує погана поведінка вашої дитини

  • Якщо ваша дитина говорить неправду, це означає, що ви надмірно відреагували на її помилки в минулому.
  • Низька самооцінка вашої дитини пояснюється тим, що ви більше докоряєте, ніж заохочуєте.
  • Якщо ваша дитина не вміє за себе постояти, ви з дитячих років дозволяли собі прилюдно сварити її. Батькам не слід цього робити навіть в присутності друзів, рідних або двоюрідних братів і сестер.
  • Якщо ви купуєте дитині все, що вона хоче, а вона все одно привласнює чужі речі, значить, ви не даєте їй права вибору в момент покупки.
  • Якщо ваша дитина боязка, ви занадто швидко поспішаєте їй на допомогу і допомагаєте долати всі перешкоди на її шляху.
  • Якщо ваша дитина ревнива, причиною тому міг послужити факт, що ви постійно порівнювали її з будь-ким.
  • Якщо ваша дитина дратівлива, можливо, ви недостатньо її хвалили. Вона привертає вашу увагу лише своєю поганою поведінкою.
  • Якщо ваша дитина не поважає почуття людей довкола, можливо, ви часто вказуєте їй, що робити, не звертаючи увагу на її почуття.
  • Якщо ваша дитина потайна, можливо, причина в тому, що ви вибухаєте з будь-якого приводу.
  • Якщо ваша дитина грубіянить, хамить, сквернословить, ймовірно, її батьки або хтось у вашій родині поводиться так само.
© 2024 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.
Рівненський ліцей №1