Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Джерела б’ють пружно

Джерела б’ють пружно, якщо національна  свідомість та історична пам’ять   надихають  однодумців  до дієвого патріотизму.  Учні Рівненської ЗОШ № 1 імені Володимира Короленка активно долучилися до міського проєкту «Весна починається з Шевченка».

Другого  березня 2020 року у навчальному закладі традиційно стартував поетичний марафон «Йду на сповідь до тебе, Тарасе», у якому взяли участь 127  учнів. Вихованці літературної студії «Вишневий вітер» презентували авторську інсценізацію Олесі Ткачук «Крила» на міському конкурсі – читців - декламаторів «Живи, кобзарю в пам’яті людській» та посіли ІІ місце у  старшій віковій категорії. Бібліотекар школи Козел Л.Р.  презентувала учням 6-А та 6-Б класу повість «Вітрила», написану українським прозаїком В. Шевчуком  про ранню юність Кобзаря.

Денисюк Тетяна, педагог - організатор