nachodki.ru интернет-магазин

Вчимося оцінювати по-новому

Тема  особливостей оцінювання в початковій школі, а саме формувального оцінювання  зацікавила сьогодні не лише вчителів початкових класів, а й педагогічних працівників які працюють в базовій та старшій школі.

За запитаннями вчителів 13.02.2020 року було проведено семінар- тренінг «Формувальне оцінювання- шлях до успішного навчання». Заступник директора з навчально-виховної роботи Приходько Л.М. та вчитель початкових класів Ювчик О.В. ознайомили колег не лише з особливостями оцінювання учнів у Новій українській школі, але й з методичним інструментарієм проведення формувального оцінювання.

За допомогою ментальної карти присутні вибудували основні критерії формувального та підсумкового оцінювання учнів НУШ. Родзинкою семінару-практику стали вправи з використанням технології LEGO (Калько Л.С.).

Лариса Приходько, заступник директора з навчально-виховної роботи