Наслухавшись цікавої інформації від вихованців І та ІІ загонів про Простір Інформації учні ІІІ загону з нетерпінням чекали такої екскурсії. Після ранкової зарядки учні ІІІ загону відправилися на зустріч.
Перша зустріч із поліцейськими
Це була не просто зустріч, а щире безпосереднє спілкування, під час якого здобувачі освіти дізналися багато нового та закріпили свої знання з правил дорожнього руху на дорозі, на велосипеді. На згадку про зустріч зробили спільне фото.
Друга зустріч із Євгенією Пірог
Євгенія Пірог разом з Балакучим Шпаком, казковим персонажем, який любить книжки. презентувала книжкову новинку мінікомікс «Будь як Ласка». Школярі зачитували репліки інших героїв книжки, дізналися про гоноровий характер Ласки, головного персонажа.
Третя зустріч – творча
Третя зустріч відбулася у дитячому просторі. Вихованці табору залюбки працювали творчо. Дівчатка та хлопчики демонстрували свої роботи, працівники тішилися та фотографували роботи на пам'ять.
Після смачного обіду учні табору весело провели час, пригадали багато корисної інформації на квесті «Цікава інформатика», який підготувала та провела Вікторія Юркевич, вчитель інформатики.
Учні змагалися, тренували мозок логічними задачами, ребусами, кросвордами, загадками, а також намалювали комп’ютер майбутнього. Повторили та закріпили матеріал, який вчили впродовж навчального року. Вихованці отримали масу позитивних емоцій та нагороди у вигляді стікерів.
А завтра Жовтий день. Гайда, додому готуватися до наступного дня.
{gallery}2024/06-june/10-blue-day-2024{/gallery}
Лариса Приходько, начальник табору відпочинку «Прайм-тайм» з денним перебуванням.