nachodki.ru интернет-магазин

З вірою у майбутнє

Вертеп – жива традиція народної творчості. Вихованці літературно-драматичної студії «Вишневий вітер» Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка підготували авторську інтерпретацію сучасного вертепу «З вірою у майбутнє», присвячену десятій річниці загальноміського фестивалю.

Меседж дійства – донести глядачеві звістку про прихід Сина Божого, адже Спаситель любить усіх людей. Образ Ірода – алюзія  на проблеми сучасного суспільства, яке страждає від лихварства, підступництва, зради держави, агресії ворога. Юні актори майстерно презентували вертепну драму для вчителів школи – найкращих поціновувачів мистецтва, а також продемонстрували ази акторської майстерності  для учнів 5-Б класу, які вивчають міжгалузевий інтегрований курс «Драматургія і театр».

Акторська гра вихованців студії була підтримана  бурхливими оваціями та щирими емоціями: Україна має майбутнє!

Олеся Ткачук, керівник літературно - драматичної студії «Вишневий вітер».