Расширения Joomla 3

День друзів у шкільному таборі «Прайм-тайм»

Сьогодні, весело, цікаво та динамічно пройшов черговий день у шкільному таборі «Прайм-тайм».

Дітвора відвідала Рівненський академічний обласний театр ляльок та переглянула цікаву, інтерактивну виставу про правила дорожнього руху "Пригоди маленького автомобільчика". Головні герої -казкар, евакуатор, дядечко Ліхтар та автомобілі на ім’я Дирчик, Жужа ще раз дітям нагадали, як треба поводитися на вулиці, що дорога не місце для ігор і там трапляються різні пригоди. Актори зверталися до маленького глядача, розповідали, як поводити себе на дорозі.

Після смачного обіду відбулося відкриття табору, а згодом діти стали учасниками дивовижної подорожі квесту «Ключ від табору», яка приготувала їм безліч несподіваних сюрпризів та веселих пригод. На кожній станції учнів чекали цікаві завдання, загадки, ігри. Кожен із учасників квесту був уважними та активним, прикладав максимум зусиль для того, щоб принести своїй команді перемогу.

У день Друзів перемогу здобула ДРУЖБА. Ключиком до відкриття табору стала святкова дискотека.