Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Математичний ярмарок

2020/2021 навчальний рік в Україні оголошено роком математичної освіти.  04 березня 2021 року  для учнів 2-А та 2-Б класів вчителем початкових класів Приходько Л.М. Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка проведено математичний ярмарок. Здобувачі освіти разом з вчителями вирішували логічні задачі, розгадували різноманітні математичні загадки, ребуси, знаходили цікаву інформацію з історії виникнення цієї науки. Учні початкової школи- шанувальники цариці наук мали можливість  відвідати крамниці: «Числову», «Рахункову», «Ігрову», «Жартівливу», зустрітися з «Королевою Математики».

Під час заходу діти отримали багато емоційно-позитивних вражень. Працювали із захопленням. Дізналися багато нового і корисного, з’ясували значення науки в житті людини, оволоділи математичною грамотністю.

Добринська В.В., керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів