Расширения Joomla 3

Рівненський ліцей №1 Рівненської міської ради

#РазомПротиБулінгу

Останнім часом яскраво вираженими є прояви цькування, осуду та навіть і застосування фізичної сили один до одного у дитячому середовищі. З метою запобігання таких проявів в учнівському середовищі та у рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»  з 16 по 20 вересня  відбувся Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.

Психологічною службою закладу було проведено інформаційно-профілактичні заходи, а саме: тематичні батьківські збори «Булінг/Кібербулінг та як йому протистояти» (6 клас), заняття з елементами тренінгу «Спілкування як основа взаємопорозуміння між людьми» (5 клас). А також розроблено путівник для учнів «Зупинимо булінг разом!» та порадник для батьків «Як розпізнати, що дитина страждає від булінгу в школі?». Класними керівниками було проведено години спілкування щодо запобігання та протидії булінгу в учнівському середовищі (1-11 клас).

Найменшим учасникам освітнього процесу були запропоновані спеціальні вправи  та перегляд «5 мультфільмів, які навчають цінувати кожного» з обов’язковим сумісним обговоренням. Зокрема, «Камінь, ножиці, папір», «Конфлікт. Сірники» -  це мультфільми про життя тих, хто відрізняється від більшості у спільноті, їхній емоційний стан та способи вирішення конфліктних ситуацій.

Кожний прагне, щоб його розуміли і любили таким, який він є!

Тож скажемо булінгу «СТОП»!

Практичний психолог Драганчук Т.В.