Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка

Image

Сходинки до Говерли

Щороку традиційне  шкільне свято «Сходинки до Говерли» у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка   сягає нових вершин та злетів. Потужна когорта  талановитої  учнівської молоді  у  2019-2020 навчальному році  зробила вагомий  внесок  у розвиток навчального закладу, зокрема  досягла   високих  результатів  у ІІ та ІІІ етапі  Всеукраїнських олімпіад  з базових дисциплін  та  І та ІІІ етапі Малої академії наук,  посіла  призові місця  у міських конкурсах та турнірах, спортивних змаганнях.
Ми разом з вами робимо спільну справу, тож завжди пам’ятаймо: Говерла - символ єдності роду і народу.
Вітаємо учнів та вчителів, які вплітають у вінок школи суцвіття свого таланту.


олімпіада з української мови ІІ етап - ІІІ місце

олімпіада з історії ІІ етап - ІІІ місце

олімпіада з інформаційних технологій ІІ етап - ІІ місце

олімпіада з фізики ІІ етап - ІІ місце, ІІІ етап - ІІІ місце 

олімпіада з хімії ІІ етап І місце, ІІІ етап - ІІІ місце

МАН з правознавства І етап - ІІ місце 

МАН з астрофізики І етап - ІІІ місце, ІІ етап - ІІ місце 

МАН з історичного краєзнавства І етап - ІІ місце

І місце в  міському етапі ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія України і державотворення»

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Образотворче мистецтво»

ІІ місце в ІІ етапі конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції!»

ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу читців - декламаторів «Живи Кобзарю, в пам’яті людській»

І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Образотворче мистецтво»

олімпіада з англійської мови ІІ етап - ІІІ місце

МАН з правознавства І етап - ІІІ місце

МАН з педагогіки І етап - ІІ місце

член збірної команди дівчат з баскетболу ІІІ місце

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Образотворче мистецтво»

олімпіада з інформаційних технологій ІІ етап - ІІІ місце

олімпіада з фізики ІІ етап - ІІІ місце

член збірної команди юнаків з баскетболу III місце

олімпіада з інформаційних технологій
ІІ етап - І місце 

лауреат ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу читців - декламаторів «Живи Кобзарю, в пам’яті людській»

олімпіада з інформаційних технологій ІІ етап - ІІ місце

ІІ  місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Декоративно – прикладне мистецтво»

капітан команди школи з баскетболу

член збірної  України U-16 2018-2019рр,

двічі срібний призер чемпіонату України з баскетболу

кращий гравець збірної України в ІІ турі Євроліги серед 18-річних дівчат

олімпіада з інформаційних технологій ІІ етап - ІІ місце
МАН з інформаційних технологій І етап - ІІ місце 
МАН з астрофізики І етап - ІІІ місце 

олімпіада з фізики ІІ етап - ІІІ місце
МАН з астрофізики І етап - ІІ місце 

акторка та виконавець авторського відеоролику «Булінг - проблема»

ІІ місце в ІІ етапі конкурсу читців - декламаторів «Живи Кобзарю, в пам’яті людській»

ІІ місце в ІІ етапі конкурсу читців - декламаторів «Живи Кобзарю, в пам’яті людській»

олімпіада з української мови ІІ етап - ІІІ місце  

ІІІ місце в мовно - літературному конкурсі імені Т. Шевченка

олімпіада з фізики ІІ етап - ІІІ місце

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Образотворче мистецтво»

ІІ місце в ІІ етапі конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

Член збірної команди дівчат з баскетболу ІІІ місце

І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Декоративно – прикладне мистецтво»

Член збірної команди дівчат з баскетболу ІІІ місце

переможець конкурсу «Літопис мого роду»

олімпіада з хімії ІІ етап - ІІ місце

ІІ місце в  ІІ етапі конкурсу читців - декламаторів «Живи Кобзарю, в пам’яті людській»

Image

Збірна команда юнаків школи

ІІІ місце у чемпіонаті міста  з  баскетболу серед юнаків ЗНЗ м. Рівне

У складі:

Скури Себастіяна, учня 11 класу
Подолянка Андрія, учня 10 класу
Малиновського Максима, учня 10 класу
Семенюка Максима, учня 10 класу
Яковчука Юрія, учня 10 класу
Якимчука Максима, учня 10 класу
Олейника Владислава, учня 9-В класу
Терехіна Дмитра, учня 9-В класу
Струка Микити, учня 8-А класу
Кузьмича Владислава, учня 8-В класу

Збірна команда дівчат школи

ІІІ місце у чемпіонаті міста  з  баскетболу серед дівчат ЗНЗ м. Рівне

У складі:

Катеричик Яни, учениці 11 класу
Горностай Анастасії, учениці 11 класу
Карпюк Дарини, учениці 10 класу
Сорочинської Анастасії, учениці 10 класу
Кащук Олександри, учениці 10 класу
Рупчевої Анастасії, учениці 9-Б класу
Позняковської Вікторії, учениці 5-А класу
Image

вчитель української мови та літератури,

наставник переможців:

ІІ етапу олімпіади з української мови

ІІ етапу мовно - літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

вчитель української мови та літератури,

наставник переможців:

ІІ етапу олімпіади з української мови

ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

вчитель англійської мови,

наставник переможця ІІ етапу олімпіади з англійської мови

вчитель історії, наставник переможців:

ІІ етапу олімпіади з історії

І  етапу МАН з правознавства

учитель інформатики, наставник переможців ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

вчитель інформатики, наставник переможців ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

вчитель фізики, наставник переможців ІІ  та ІІІ етапу олімпіади з фізики, І  та ІІ етапу МАН з астрофізики

вчитель хімії, наставник переможців ІІ  та ІІІ етапу олімпіади з хімії

вчитель з обслуговуючої праці, наставник переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Декоративно – прикладне мистецтво»

вчитель образотворчого мистецтва, наставник переможців ІІ  та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Образотворче мистецтво», ІІ етапу конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції!»

заступник директора з виховної роботи, наставник переможців І  етапу МАН з історичного краєзнавства, І  етапу МАН з педагогіки, міського та обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна», ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» в номінації «Історія України і державотворення», ІІ етапу конкурсу читців - декламаторів «Живи Кобзарю, в пам’яті людській»

класний керівник 3-В класу, наставник переможця ІІ етапу конкурсу «Літопис мого роду»

учитель фізкультури, тренер переможців у чемпіонаті міста з баскетболу серед юнаків та дівчат ЗНЗ м. Рівне

педагог - організатор, автор соціального проєкту «Булінг - проблема»

© 2020 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.
ЗОШ №1 м.Рівне