Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Клас

Відповідальні

1.

Робота гуртка « Граматика ефективного спілкування»

понеділок, п’ятниця 15.00-16.30

5-ті класи

Ткачук В.Ю.

2.

Впровадження  освітньої програми через факультативний курс  «Вирішуємо конфлікти та будуємо мир навколо себе»

середа

14.30-15.15

6-7 класи

Драпак І.Р..

3.

Реалізація програми « Шкільний офіцер поліції»

Постійно

2-11 класи

Ткачук О.В.,

Ятчук Т.В. (інспектор із зв’язку з громадськістю)

1. Загальні правила поведінки здобувачів освіти в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів No 1 імені Володимира Короленка:

1.1  Правила  поведінки  учнів  у  школі  базуються  на  законах  України, постановах Міністерства  освіти  і  науки  України  та  органів  місцевого самоврядування, Статут і школи.

1.2 У випадку порушень Правил до учнів можуть бути вжиті такі стягнення:-усне зауваження;

-запис зауваження в щоденник;

-винесення догани, включно із занесенням догани в особисту справу учня;

-виклик учня самого або з батьками на педагогічну нараду;

-відшкодування завданої учнем шкоди його батьками.

1.3 Учень приходить до школи за 10 –15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При  вході  у  школу  дотримується  правил  ввічливості,  знімає  в гардероб верхній одяг і прямує до місця проведення уроку.

Стаття  173-4. Булінг  (цькування)  учасника  освітнього  процесу (Кодекс України про адміністративні правопорушення).

Булінг  (цькування),  тобто  діяння  учасників  освітнього  процесу,  які полягають  у  психологічному,  фізичному,  економічному,  сексуальному насильстві, у тому числііз застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого,тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

© 2019 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.