Шаблоны для Joomla 3 здесь

Подорожувати  завжди цікаво, особливо, коли пізнаєш навколишній світ, усвідомлюєш велич і красу рідної України, її історичне минуле, самобутню культуру та традиції.  Класний керівник 8-В класу Грищук В.В. разом з учнями та батьками презентували  щоденник  спогадів  про екскурсію «Мальовничими стежками Карпат».

До Дня захисника України,  святої Покрови Пресвятої Богородиці  та  Дня Українського козацтва  у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка  модераторами учнівського самоврядування Ткачук О.В. та Денисюк Т.М. організовано  патріотичну гру «Сокіл» («Джура»),  засновану на традиціях козацького кола.

З метою реалізації авторського шкільного проєкту «Лідер ХХІ століття» Рада організаторів шкільного життя натхненно та креативно підійшла до проведення Дня учнівського самоврядування. Варто відзначити згуртовану та налагоджену співпрацю дублерів адміністрації школи, зокрема директора школи  -  Дєщенко Карини, заступника з навчально - виховної роботи - Думи Анни, заступника з виховної роботи  -  Овсійчук Тетяни, педагога - організатора – Рухер Надії та секретаря школи - Харченко Олени. Учителі – дублери  також  відповідально виконували  свої посадові обов’язки: уроки  проводили згідно календарних планів, ефективно використовували ІКТ технології, ігрові та інтерактивні форми навчання, для молодших школярів  організовували ритмічні перерви. У переддень  Дня вчителя учні подарували своїм наставникам  ще одну нотку інтермецо – спілкування за круглим столом із філіжанкою запашної кави.

Десятий рік поспіль у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка проходить традиційне свято-конкурс «Краплинка осені»  для учнівських колективів 2-4 класів. Цьогоріч юні краплинки демонстрували сценічну культуру у таких конкурсах: «Представлення класу», «Рецепт осені», «Талановита осінь». У першому конкурсі варто відзначити згуртованість та оригінальність виступу учнівських колективів 2-Б класу (класний керівник Пучкова О.В.) та 4-Б класу (класний керівник Степанюк А.І.).

03 жовтня 2019 року в Літературному музеї Уласа Самчука відбувся літературно-мистецький захід «Пантелеймон Куліш – ключова постать українського національного відродження ХІХ-ХХ століття», присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша. Організатори дійства: сектор «Літературний музей Уласа Самчука» Рівненського обласного краєзнавчого музею спільно з адміністрацією та учнями Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Володимира Короленка.

У рамках авторського проєкту «Територія патріотизму» лідери учнівського самоврядування Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка провели меседж «Нам потрібне мирне небо» (координатор Денисюк Т.М.). Місцем локації Рада організаторів шкільного життя обрала майдан Короленка. Участь у заході взяли 73 учні.

Ідея проведення меседжу – привернути суспільну увагу до подій на Сході держави. Символом заходу став бойовий прапор, переданий із зони  бойових дій у музей історії школи  випускником Бугаєм Миколою, його племінник Якимчук Максим – активний учасник патріотичного виступу.

Останнім часом яскраво вираженими є прояви цькування, осуду та навіть і застосування фізичної сили один до одного у дитячому середовищі. З метою запобігання таких проявів в учнівському середовищі та у рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!»  з 16 по 20 вересня  відбувся Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.

Психологічною службою закладу було проведено інформаційно-профілактичні заходи, а саме: тематичні батьківські збори «Булінг/Кібербулінг та як йому протистояти» (6 клас), заняття з елементами тренінгу «Спілкування як основа взаємопорозуміння між людьми» (5 клас). А також розроблено путівник для учнів «Зупинимо булінг разом!» та порадник для батьків «Як розпізнати, що дитина страждає від булінгу в школі?». Класними керівниками було проведено години спілкування щодо запобігання та протидії булінгу в учнівському середовищі (1-11 клас).

У рамках Програми транскордонної співпраці  Cooperation Programme Poland-Belarus-Ukraine 2014-2020 команда лідерів учнівського самоврядування Рівненської ЗОШ № 1 імені Володимира Короленка (модератор Стасюк Л.В.) 11-14 вересня  2019 року відвідала  місто Жешув (Польща)  з метою участі у заходах приурочених  до Дня Європи. Цьогоріч  обмін досвідом пройшов під гаслом «Вперед до майбутнього»,  символічне місце проведення  - територія студмістечка Жешівської політехніки. Українську, польську та білоруську молодь об’єднали тематичні майстер-класи, робота у змішаних групах, міжнародний матч з волейболу, у якому брали участь зірки зі світовим ім’ям, презентація авторських проєктів, яскраві емоції та враження.

7 вересня 2019 року у рамках екологічного проєкту «Життя без  сміття» учениці 11 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка започаткували загальноміську акцію «Чистакарма. Рівне».  Усі охочі, кому не байдужий екологічний стан нашого міста, доєдналися до корисної справи: збирали сміття на території Рівненського гідропарку. Учасниці акції  також  підійшли до  збору сміття по-сучасному, адже репост у соцмережах та відеозвіт про виконану роботу дають можливість охопити  екоакцією значно більшу кількість  небайдужої молоді! Щосуботи чистомени @chistacarma_rivne збираються біля кінопалацу «Україна» і йдуть прибирати  найбільш брудний клаптик міста, їхній хештег «Любі рівняни, усім привіт! Екологія зараз у моді, давайте будемо слідкувати за тенденціями сучасної моди. Кожен, хто хоче долучитися, візьміть із собою рукавички та пакети для сміття. Хороший настрій теж не завадить. Проєкт довготривалий, бо локацій  у місті чимало!».

© 2019 ARTEM PRONCHUK. All Rights Reserved.